Een nieuwe baan

Denk ook na over andere dingen dan uw salaris.

Twee werkgevers bieden u een baan aan. Dat zou zomaar kunnen gebeuren. De ene betaalt meer, maar de ander biedt u werk aan dat u leuker vindt. Welke baan kiest u?

Kies de baan die de beste kansen op succes biedt. En dat is niet altijd degene die het meeste geld biedt.

Zie uw eerste baan als een soort schoolvak. Leert het u de goede manier aan om met dingen om te gaan of juist de verkeerde manier? Zal het u motiveren of juist niet? Gaat u met plezier naar uw werk gaan of toch niet?

U heeft nog een lange weg te gaan en als u vroeg de juiste ervaringen opdoet, wordt die weg wat minder hobbelig. Kortzichtig denken leidt tot korte carrières. Aan de andere kant kan de beter betaalde baan ook goed bij u passen. In dat geval, gefeliciteerd. U heeft de juiste baan gekozen