Nieuw leven, nieuw budget

Houd niet vast aan het verleden.

Toen u nog studeerde, was u waarschijnlijk gedongen om van een budget te leven, uitgewerkt of anders. Roeien met de riemen die u heeft, is cruciaal en een budget is een goede manier om dat te doen. Maar er zijn een aantal dingen flink veranderd sinds u bent gaan werken. Dat hopen we tenminste… Uw budget zou die nieuwe veranderingen moeten weerspiegelen (nieuwe uitgaven, nieuwe kleding, nieuwe verantwoordelijkheden, nieuwe inkomsten, nieuwe Game Boy). En wanneer u uw budget bekijkt, zorg er dan voor dat u uw nieuwe inkomsten niet overschat. Er is namelijk een oud spreekwoord: “Verdien meer, geef meer uit”.

Een uitgewerkt budget is een financieel plan voor de korte termijn Sommigen hebben een uitgewerkt budget en nog minder mensen volgen het écht. Het zou geen gek idee zijn als u zich bij die laatste groep aansloot. Het is de oplossing voor het verminderen van uw uitgaven.