Wat ze moeten weten

Het is niet onverstandig uw kinderen op een begrijpelijke manier op de hoogte te stellen van uw financiële situatie. U hoeft ze natuurlijk niet alles te vertellen, details zullen uw kinderen waarschijnlijk niet begrijpen. Ook is het verstandig de zaken op een dusdanige manier te brengen dat uw kinderen niet in uw eventuele geldzorgen betrokken worden. Gewoon eerlijk zijn en tegelijkertijd uw kinderen beschermen, dat is de verstandigste optie. Uw kinderen zijn zeer waarschijnlijk benieuwd naar uw financiële toekomst. Vertel ze gerust wat u in de toekomst van plan bent met uw geld. Dat willen uw kinderen graag weten. Kinderen denken veel na over hun én uw financiële toekomst. Ze willen immers zekerheid en een solide basis, ook in financieel opzicht. U kunt ze geruststellen en een veilig gevoel geven door uit te leggen op welke manier u uw financiële toekomst heeft geregeld.